Kamila Kleiblová

franšízantka, provozuje devět restaurací, 53 let

Kamila Kleiblová

franšízantka, provozuje devět restaurací, 53 let

V posledních čtyřech letech otevřela čtyři nové restaurace, aktuálně jich tak dohromady provozuje devět v Olomouci, Opavě a Ostravě. Tu první v Ostravě otevírala v roce 2001 po roce intenzivního tréninku.


Za dvacet let působení u McDonald’s vytvořila pracovní místa pro více než 800 zaměstnanců a vypracovala se v obratnou byznysmenku. Ve svých provozovnách zaváděla nové technologie v přípravě jídel i v oblasti zákaznického komfortu. Po digitalizaci objednávek na samoobslužných kioscích a přípravě produktů na míru zákazníkům v současnosti pracuje na digitalizaci svých McDrive. 


„Budoucnost McDonald’s vidím v dalším zavádění moderních IT technologií, v mobilním objednávání, robotizaci a automatizaci systémů. A také v zavádění nových ekologických a úsporných řešení našich provozů,“ předpovídá Kamila Kleiblová.


Kromě toho, že úspěšně řídí svůj byznys, navázala lokální spolupráci a partnerství s významnými sportovními kluby a organizacemi a vůbec nejvíce si cení dlouholetého působení ve správní radě charitativní organizace Dům Ronalda McDonalda.