Jaroslav Sedláček

provozní ředitel, 42 let

Jaroslav Sedláček

provozní ředitel, 42 let

Jaroslav Sedláček je Operations Director McDonald’s v Česku a na Slovensku a jeho kolegové tvrdí, že je srdcem provozního oddělení. I on, stejně jako většina jeho kolegů, však začínal jako řadový člen crew – v roce 1998 v kuchyni pražské restaurace na Václavském náměstí. 


Propracoval se až na vedoucího a následně přešel na servisní centrum společnosti, kde prošel několika pozicemi v provozním oddělení, než se v roce 2015 stal provozním ředitelem. 


Rád vzpomíná na obrovské množství zážitků, které pod zlatými oblouky prožil a nadále prožívá a z kterých si odnesl mnoho zkušeností do pracovního i osobního života. I se svou ženou se Jaroslav poznal v McDonaldu – ona byla zákaznicí, on v provozovně pracoval. Dnes jsou už bezmála dvacet let manželé.


Cení si spolupráce s kolegy, licenčními partnery a dalšími zaměstnanci a vyzdvihuje hlavně koncept restaurací nové generace, které charakterizuje využívání technologií, úprava burgerů dle libosti zákazníka, objednávkové kiosky nebo třeba donáška jídla až ke stolu. „Zavedení konceptu restaurací nové generace velmi zásadně změnilo naše restaurace a otevřelo další možnosti pro budoucnost,“ říká.